ZÍSKÁNÍ LICENCE PRO ROK 2015

Seriál závodů „Buriánka cup“ se pořádá pod záštitou Českého amatérského motosportu (ČAM), proto pro účast na těchto závodech je vyžadována licence. Pro jezdce v tomto seriálu stačí licence typu H. Pro kategorie MX 50 - 65 - 85 jsou licence typu Elev, zelené barvy.

Pro získání nové licence na rok 2015 je nutné vyplnit tuto žádost:Opatřit ji potvrzením od lékaře, podepsat a spolu s poplatkem (licence typ H - 500 Kč) odeslat na tuto adresu:

Radek Šorban
Cítov 161
277 04

 

Potvrzení od lékaře: děti do 12 let - sportovní pediatr, děti od 13 let - dětský lékař + ověření podpisu  obou rodičů.

 

Pokud žádost odešlete nejpozději do 10 dnů před závodem, karta licence Vám bude předána na prvních závodech.

Pokud to nestihnete, nezoufejte, máte možnost tuto žádost potvrzenou od lékaře, fotografií a poplatkem přinést v den konání prvního závodu. Po odevzdání žádosti bude licence považována za platnou a kartičku si můžete vyzvednout dle dohody s organizátorem závodu. Vaše licence vyřízené naší organizací, podpoří tento seriál.
 

OBNOVENÍ LICENCE

Jezdcům, kteří již licenci ČAM vlastní, stačí kolek na další rok. Postup je obdobný jako při získání nové licence. Jezdec vyplní stejnou žádost, opatří ji potvrzením od lékaře, už neposílá fotografii a s poplatkem odešle na adresu Radka Šorbana. Je zapotřebí do žádosti napsat číslo Vaší licence (na kartičce).
 

JEDNODENNÍ LICENCE

Závodu je možné se zúčastnit i s jednodenní licencí, za poplatek 100 Kč. Ta bude vyřízena v den závodu.